WYBIERZ SWÓJ OBÓZ

Search For Tour

POZNAJ NAS

Ósmy rok z rzędu realizujemy projekt pod nazwą Jakuszycka Akademia Biegowa, ale to już w sumie nasz jedenasty sezon obozowy, dający nam ogromne doświadczenie. Oczywiście w tym roku, jak co zimę, czeka na Was kilka nowości! Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.

Od jedenastu lat niezmiennie projekt jest realizowany przez Jakuszycką Szkołę Narciarstwa Biegowego Start Ski przy wsparciu znanych organizatorów eventów sportowych i rekreacyjnych.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Dla początkujących, doskonalących technikę i zaawansowanych biegaczy.

Szkolenia grupowe

Dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół i zorganizowanych grup firmowych 

WYPOŻYCZALNIA

Dysponujemy wypożyczalnią sprzętu biegowego zarówno do klasyka jak i do łyżwy

OBOZY TRENINGOWE

Zorganizowane kilkudniowe obozy w samym centrum Jakuszyc oraz wyjazdowe

JAKUSZYCE

Trasy biegowe w Jakuszycach to doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa biegowego dla amatorów i wyczynowców. Dzięki doskonałym warunkom klimatycznym pokrywa śnieżna zalega grubą warstwą do późnej wiosny.

Trasy biegowe o różnym stopniu trudności, o łącznej długości około 100 km tworzą pętle w kształcie listka koniczyny i łączą się ze sobą, dając możliwość łączenia tras z dostosowaniem do własnych potrzeb. Trasy wyczynowe posiadające homologację światową FIS.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Polecam oboz weekendowy. Paulina i Kuba to autentyczni pasjonaci i profesjonalisci w swojej dziedzinie. Program obozu urozmaicony, świetna atmosfera, lokalizacja, mozna sie odciac od rzeczywistosci na kila dni. Paulina jest pełną empatii, cierpliwości i ciepła instruktorką, stawianie pierwszych krokow na nartach pod jej okiem to czysta przyjemność.

  Milenia
 • Ekspresowe przygotowanie wraz z instruktazem ba wyscig Wazow zakonczony powodzeniem. Czas nie oszolamiajacy ale meta osiagnieta. Szczegolnie dziekuje Patrycji i Mateuszowi. Polecam goraca wszystkim ktorzy chca szybko i sprawnie stanac na biegowkach

  Marcin
 • Kuba i Paulina to profesjonaliści i pozytywni fanatycy tego co robią , a robią to naprawdę dobrze . Świetna atmosfera, zabawa i profesjonalne prowadzenie. I najważniejsze , że chce się wracać aby kontynuować.

  Peter
 • Super kontakt, świetna obsługa! Dziękuję Kuba za poświęcony czas i dobre słowo!

  Sandra
 • Rewelacja 🙂 super 🙂 Extra 🙂 świetni ludzie, atmosfera, profeska, aktywność. Dziękuję za wspólny czas, motywację i inspiracje 😃 pozdrawiam i – do zobaczenia 😃

  Ela

11 lat doświadczenia

Jakuszyce to nasz drugi dom. Od jedenastu lat działamy na tym terenie, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu i szkolenia.

NASZA KADRA

StartSki Team to wykwalifikowana kadra entuzjastów narciarstwa biegowego i nartorolek z ogromnym doświadczeniem.

TRASY BIEGOWE

Jakuszyce to wyjątkowe miejsce oferujące trasy biegowe o różnym stopniu trudności, o łącznej długości około 100 km.

BAZA NOCLEGOWA

Trzygwiazdkowy Hotel Biathlon Sport & Spa jest położony w Jakuszycach przy samej Polanie Jakuszyckiej.

Przeżyj to razem z nami!

Biegówki w najpiękniejszym miejscu w Polsce! Góry Izerskie!

Nasi Partnerzy

Rezerwuj