Biegówki dla firm i grup sportowych

Od treningu podstawowego po specjalistyczny, zajęcia indywidualne, grupowe i obozy.
Podstawowy, przypominający, specjalistyczny

Oferta dla firm i grup zorganizowanych

Organizujemy jednodniowe eventy na nartach biegowych: A,B,C, na biegówkach połączone z integracją i odrobiną adrenaliny

Dzwonicie, lub mailujecie, umawiamy się wtedy na konkretny dzień i godzinę. Jeżeli nie jesteście pewni, ile czasu potrzebujecie na naukę, konsultujemy to z Wami i wspólnie ustalamy czas trwania zajęć. 

Oferujemy ciekawe opcje. Prowadzimy zajęcia w formie „poważnej”, czyli standardowa nauka ABC poruszania się na biegówkach lub w formie bardziej „luźnej” z przejściem danej trasy z punktu A do B. 

 

Nie tylko dla narciarzy biegowych

Grupy sportowe

Prowadzimy kompleksowe zajęcia wielodniowe w formie zaplanowanego treningu dla teamów kolarskich, pływackich, kajakarskich i drużyn reprezentujących inne dyscypliny wytrzymałościowe. Uczestnicy w każdym wieku i sprawności.

Marzy Ci się trening w Górach Izerskich?

Łap telefon i rezrwuj termin!

Wiedza

Wyrosła z naszego przygotowania merytorycznego i doświadczenia, ale też z nieustającej potrzeby osobistego rozwoju. Wciąż się szkolimy i szukamy nowych, coraz bardziej skutecznych metod przekazywania wiedzy, żeby jak najlepiej rozwijać Wasze umiejetności. Jesteśmy dla Was, więc zawsze służmy dobrą radą i bezinteresowną pomocą. Pękamy z dumy patrząc na Wasz rozwój i sportowe sukcesy…

DOŚWIADCZENIE

Każdy z nas ma za sobą tysiące kilometrów na nartach i nartorolkach i nikomu się to jeszcze nie znudziło. Każdy z nas nauczył podstaw biegania na nartach setki zadowolonych klientów. Wielu z nich to nasi obecni przyjaciele. Łączy nas oczywiście narciarstwo biegowe, ale też wszelkie inne formy aktywności, takie choćby jak biegi górskie, rower, Nordic walking. Zapraszamy każdego, kto chciałby się o tym przekonać…

MAGIA

Mamy magię. Magia jest w Jakuszycach. Magia jest w nas. Z sercem podchodzimy do tego, co robimy, a to tworzy niepowtarzalny klimat, który udziela się każdemu, kto choć raz przekroczy drzwi naszej wypożyczalni. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, w której wspólnie dzielmy się radością sukcesów i do której przychodzimy po pomoc, wpieramy się, motywujemy i rywalizujemy. 

Biegówki to Twój świat, a może dopiero marzenie?

Czekamy na Ciebie pełni werwy i energii!

Rezerwuj