Nartorolki

Trening i rozwój latem
Ale o co chodzi?

Nartorolki

𝐉𝐚𝐳𝐝𝐚 𝐧𝐚 𝐧𝐚𝐫𝐭𝐨𝐫𝐨𝐥𝐤𝐚𝐜𝐡 jest treningiem najbardziej przypominającym jazdę na nartach biegowych. Jednak, pomimo ogromnego podobieństwa techniki jazdy na nartorolkach do jazdy na nartach opanowanie jej może zająć chwilę, zwłaszcza osobom początkującym, ale gwarantuję, że poczucie niestabilności stopniowo mija wraz z liczbą przejechanych kilometrów, a radość wręcz przeciwnie ROŚNIE!*

Nartorolki

Trzymaj formę latem!

Coś dla tych co lubią jeździć na nartach , ale latem nie mają już co robić . I coś dla tych, co lubią jeździć na rolkach, ale zimą zaczynają się nudzić . Trening na nartorolkach jest formą aktywności fizycznej dobrą dla każdego. Mogą z niej korzystać nie tylko osoby trenujące narciarstwo biegowe bądź zjazdowe, ale również osoby, które lubią sporty aerobowe wykonywane na świeżym powietrzu. Chodźcie na rolki! 
Nartorolki

Treningi indywidualne i grupowe

Bieganie na nartorolkach jest nie tylko dobrą formą treningu dla narciarzy biegowych, ale także znakomitym sportem ogólnorozwojowym, także tych którzy nigdy wcześniej nie biegali na nartach. Zaangażowane są nie tylko mięśnie nóg, ale także dzięki intensywnej pracy rąk, trenowane są także mięśnie ramion i kręgosłupa w stopniu znacznie wyższym niż w wielu innych rodzajach aktywności.
Masz pytania? Dzwoń! Chcesz umówić się na trening? Dzwoń!

Trening indywidualny

Trening ogólnorozwojowy

Zajęcia w grupie

Przygotowanie do zawodów

Przygotowanie do biegówek

Budowanie wytrzymałości i odporności wysiłkowej.

To co, lecimy razem na nartorolki?

Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz czy chcesz rozwijać swoje umiejetności!

Rezerwuj