Biegówki

Od treningu podstawowego poprzez specjalistyczny, zajęcia grupowe i obozy.
Podstawowy, przypominający, specjalistyczny

Trening indywidualny

Dzwonicie, lub mailujecie, umawiamy się wtedy na konkretny dzień i godzinę. Jeżeli nie jesteście pewni, ile czasu potrzebujecie na naukę, konsultujemy to z Wami i wspólnie ustalamy czas trwania zajęć. Zaczynamy od 1 godziny, ponieważ średnio, tyle czasu potrzebujecie na opanowanie podstawowych kroków.

Jeżeli już biegacie i zjeżdżacie, przynajmniej poprawnie technicznie, czujecie potrzebę, aby wskoczyć na jeszcze wyższy level, proponujemy Wam skorzystać z instruktażu specjalistycznego. Jeżeli wykazujecie się niedociągnięciami technicznymi, bądź złymi nawykami, ćwiczenia na zajęciach dobieramy tak, abyście jak najszybciej się ich pozbyli i zastąpili prawidłowymi. Jednocześnie kładziemy nacisk, abyście dążyli do biegania techniką „sportową”.

INSTRUKTAŻ PODSTAWOWY CZY SPECJALISTYCZNY?

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!
Dla przyjaciół, zakochanych par i firm

Trening grupowy

Dla grup zorganizowanych, również oferujemy ciekawe opcje. Prowadzimy zajęcia w formie „poważnej”, czyli standardowa nauka ABC poruszania się na biegówkach lub w formie bardziej „luźnej” z przejściem danej trasy z punktu A do B. Proponujemy również vouchery na różne okazje.

Marzy Ci się trening w Górach Izerskich?

Łap telefon i rezrwuj termin!
Od podstawowych po specjalistyczne

Obozy

Zima to radość! Czeka Cię fajna atmosfera podczas treningu i poza nim. Zrelaksujesz się i przeżyjesz tyle, że ten obóz będziesz jeszcze długo pamiętać i pewnie zechcesz tutaj wrócić. Popracujemy nad poprawą kondycji, techniki, a co za tym idzie, koordynacji, równowagi, lepszego „czucia” ciała podczas poruszania się na biegówkach. Szykuj się na ogólnorozwojowy wysiłek i fantastyczną przygodę w przepięknych Izerach i Karkonoszach.

Sprawdż naszą ofertę!

Jakuszyce, Livigno, a może obóz latem? Zerknij!

Wiedza

Wyrosła z naszego przygotowania merytorycznego i doświadczenia, ale też z nieustającej potrzeby osobistego rozwoju. Wciąż się szkolimy i szukamy nowych, coraz bardziej skutecznych metod przekazywania wiedzy, żeby jak najlepiej rozwijać Wasze umiejetności. Jesteśmy dla Was, więc zawsze służmy dobrą radą i bezinteresowną pomocą. Pękamy z dumy patrząc na Wasz rozwój i sportowe sukcesy…

DOŚWIADCZENIE

Każdy z nas ma za sobą tysiące kilometrów na nartach i nartorolkach i nikomu się to jeszcze nie znudziło. Każdy z nas nauczył podstaw biegania na nartach setki zadowolonych klientów. Wielu z nich to nasi obecni przyjaciele. Łączy nas oczywiście narciarstwo biegowe, ale też wszelkie inne formy aktywności, takie choćby jak biegi górskie, rower, Nordic walking. Zapraszamy każdego, kto chciałby się o tym przekonać…

MAGIA

Mamy magię. Magia jest w Jakuszycach. Magia jest w nas. Z sercem podchodzimy do tego, co robimy, a to tworzy niepowtarzalny klimat, który udziela się każdemu, kto choć raz przekroczy drzwi naszej wypożyczalni. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, w której wspólnie dzielmy się radością sukcesów i do której przychodzimy po pomoc, wpieramy się, motywujemy i rywalizujemy. 

Biegówki to Twój świat, a może dopiero marzenie?

Czekamy na Ciebie pełni werwy i energii!

Rezerwuj