Cena
Od1 540 zł
Rezerwuj
Zadaj pytanie
Imię*
E-mail*
Wiadomość*
* Akceptuję Regulamin i Politykę prywatności.
Zaakceptuj wymagane zgody, aby przejść dalej.
Obóz nie jest jeszcze dostępny.

Rezerwuj

Zapisz do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

2017

Dlaczego warto wybrać się z nami?

 • Cena przystępna, a radość gwarantowana
 • Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7
 • Wiedza, doświadczenie i poczucie humoru instruktorów
 • Napięty plan i zero nudy!

Masz pytanie?

Nie czekaj, tylko dzwoń! Odpowiemy na każde pytanie, no i lubimy rozmawiać.

Tomek +48 505 787 302

Kuba +48 607 732 495

obozy@startski.pl

Obóz biegówki Jakuszyce 2022 2023

Obóz na biegówkach Jakuszyce 14-17.12.2023

0
 • 4 dni / czwartek - niedziela
 • Grupa: 6-10 osób / 1 trener
 • Sprzęt: w cenie obozu
 • Poziom trudności: 1a, 1b, 2, 3*
 • Baza: Hotel Biathlon Jakuszyce
 • Wiek uczestników: +18*

*Dopuszczamy mozliwość aktywnego udziału w obozie osoby niepełnoletniej pod warunkiem, że będzie pod opieką rodzica /opiekuna 

Pierwszy śnieg w Jakuszycach. Zapoznanie ze śniegiem i trasami. Trenujemy dostosowując się do warunków śniegowych, szykując się do długiego sezonu. Zima to radość! Czeka Cię fajna atmosfera podczas treningu i poza nim. Zrelaksujesz się i przeżyjesz tyle, że ten weekend będziesz jeszcze długo pamiętać i pewnie zechcesz tutaj wrócić.

Miejsce spotkania / noclegi

Hotel Biathlon Jakuszyce / 150 kroków od tras biegowych

Cena obozu

Uczestnik: 1540 zł.  i o nic się nie martwisz!*

Osoba towarzysząca / nietrenująca: 1.250 zł.

Udział w obozie bez noclegu i wyżywienia: 700 zł.

* cena zawiera sprzęt narciarski, jesli masz swój, cena spada o 120 zł

Cena zawiera

Cena nie zawiera

 • kosztów dojazdu i parkingu hotelowego
 • ubezpieczenia AC

Czego możesz się spodziewać?

Popracujemy nad poprawą kondycji, techniki, a co za tym idzie, koordynacji, równowagi, lepszego „czucia” ciała podczas poruszania się na biegówkach. Szykuj się na ogólnorozwojowy wysiłek i fantastyczną przygodę w przepięknych Izerach i Karkonoszach.

𝐉𝐚𝐤𝐢 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐥𝐚𝐧? Napięty! Ogólnie urozmaicona aktywność angażująca różne układy: mięśniowy dla siły, a krążeniowo-oddechowy dla kondycji.

𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 tego tak dużo? Bo to sportowy wypoczynek! Poza tym wszechstronny trening na biegówkach jest najlepszy dla ciała, jest również najlepszym przygotowaniem m.in. do biegania na nogach, jazdy na rowerze, nartorolkach, czy innych poza śniegowych aktywności. My kochamy biegówki cały rok i kochamy być w formie cały rok.

Zapraszamy od czwartku do niedzieli do hotelu 𝐁𝐢𝐚𝐭𝐡𝐥𝐨𝐧 𝐧𝐚 𝐏𝐨𝐥𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐉𝐚𝐤𝐮𝐬𝐳𝐲𝐜𝐤𝐢𝐞𝐣, w samym sercu Gór Izerskich po ruch i wiedzę:
– jak dobierać sprzęt do swoich potrzeb
– jak się ubierać do aktywności ruchowych
– jak „zachowywać” się na trasach biegowych

Gwarantujemy doskonałą zabawę wśród ludzi, którzy kochają rekreację i sport!
Dla kogo jest obóz?

Dla wszystkich aktywnych, którzy jeżdżą na rowerze, biegają, pływają, chodzą na siłownię i lubią zmęczyć się fizycznie. Również dla tych, którzy jeszcze tego nie odkryli, ale chcą spróbować i rozpocząć bieganie na biegówkach, ale bez nadmiernych przeciążeń. Ambitnym i sportowcom zaaplikujemy dodatkowe zastrzyki z kilometrami. Jednym słowem jest to propozycja dla wszystkich kochających aktywność na świeżym powietrzu.

*Poziomy trudności

Nasi Drodzy Narciarze! Zalezy nam, żebyście jak najwięcej wynieśli z treningów na naszych obozach, wprowadziliśmy więc podział na grupy w zależności od od Waszych umiejętności i celów treningowych. 

Grupa początkująca / 1a – osoby, które nie miały do czynienia z nartami biegowymi, lub skosztowały tego sportu, ale sporadycznie uprawiają inne formy ruchu o charakterze wydolnościowym, typu bieganie, rower, pływanie, nordic walking.

 Grupa średnio zaawansowana / 1b – osoby, które miały już narty biegowe na nogach, ale wciąż mają problemy z techniką, zjazdami, pewnym poruszaniem się na nartach, jednak charakteryzują się stosunkowo dobrą kondycją. Na co dzień regularnie „ruszają się”.

Grupa zaawansowana / 2 – osoby biegające już swobodnie na nartach, potrafiące na jednym treningu zrobić znacznie ponad 10 km. Osoby regularnie trenujące bieganie, rower lub pływanie. Mające dobrą kondycję. Również uprawiające systematycznie inne dyscypliny sportu wymagające ruchowo i kondycyjnie.

Grupa sportowa / 3 – osoby biegające dobrze technicznie i bardzo pewnie zjeżdżające na nartach, potrafiące bez odpoczynku, przynajmniej w średnim tempie, przebiec kilkanaście kilometrów.  Systematycznie  i regularnie, przynajmniej kilka razy w tygodniu chodzą na treningi. Dysponują bardzo dobrą kondycją. Wykazują ambicje sportowe, startują w zawodach, lub chcą zacząć.

FAQ

Czy można zarezerwowac pokój 1-osoby?

Tak, za dopłatą jest taka możliwość, jednak dostępność ich, szczególnie w okresie zimowym, jest ograniczona. Hotel posiada sportowy charakter i jedynki oraz łóżka małżeńskie są w nim rzadkością.

Czy muszę umieć biegać na biegówkach, aby móc przyjechać na obóz?

Niekoniecznie, specjalnie wprowadziliśmy podział na grupy , w zależności m.in. od nabytego doświadczenia.

Czy dam radę na obozie? Czy mam wystarczającą kondycję?

Również grupy trenujące dzielimy wg. posiadanej kondycji, a prowadzone zajęcia dostosowujemy do możliwości uczestników grupy. Zmienna jest także długość obozów (weekendowe i tygodniowe).

Jak mogę dojechać do Jakuszyc (komunikacja)?

Optymalne jest połączenie kolejowe, a stacja w Jakuszycach jest ok. 300m od hotelu. Można również skorzystać z komunikacji autobusowej.

Czy mogę przyjechać z psem?

Tak, hotel akceptuje psy. Jednak na trasach biegowych panuje zakaz poruszania się osób z psami.

Jak jest z dietą bezglutenową?

Jesli chodzi o specjalne diety, to można tylko zamówić posiłki wegetariańskie. Hotel nie gwarantuje przygotowywania posiłków bezglutenowych, czy serwowania dań kuchni wegańskiej.

Czy mogę przyjechać z dziećmi?

Tak, jak najbardziej, mogą również uczestniczyć w treningach, jeżeli nie będą spowalniać grupy i stale będą pod okiem rodzica lub opiekuna prawnego. Trener nie opiekuje się niepełnoletnim podczas zajęć.
10 osób ogląda w tym momencie tą ofertę

Rezerwuj