Cena
Od2 800 zł
Rezerwuj
Zadaj pytanie
Imię*
E-mail*
Wiadomość*
* Akceptuję Regulamin i Politykę prywatności.
Zaakceptuj wymagane zgody, aby przejść dalej.
2024-01-13
Dostępne miejsca: 9
* proszę zaznaczyć wymagane pola, aby przejść dalej

Rezerwuj

Zapisz do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

2642

Dlaczego warto wybrać się z nami?

 • Cena przystępna, a radość gwarantowana
 • Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7
 • Wiedza, doświadczenie i poczucie humoru instruktorów
 • Napięty plan i zero nudy!

Masz pytanie?

Nie czekaj, tylko dzwoń! Odpowiemy na każde pytanie, no i lubimy rozmawiać.

Tomek +48 505 787 302

Kuba +48 607 732 495

obozy@startski.pl

Obóz na biegówkach StartSki Seefeld in Tirol

Obóz na biegówkach SEEFELD in TIROL 13 – 21.01.2024

0
 • 8 dni / sobota - niedziela
 • Grupa: 10 osób
 • Sprzęt: własny lub wypożyczony
 • Poziom trudności: 2, 3*
 • Seefeld in Tirol / Austria
 • Wiek uczestników: +18
Rozległy płaskowyż z malowniczymi widokami i idealnie przygotowanymi trasami do biegania na nartach…
Spotykamy się w Seefeld in Tirol, kurorcie położonym na wysokości ok. 1200m.n.p.m., znanym z idealnych warunków do uprawiania sportów zimowych, szczególnie narciarstwa biegowego. Trasy po których będziemy biegać należą do najlepiej przygotowanych i najbardziej urozmaiconych pod względem profilu i widoków na świecie. Mają początek przy samym centrum miejscowości. Przebiegają po rozległym płaskowyżu z pięknymi widokami na liczne alpejskie szczyty. Trasy biegowe do „łyżwy” i „klasyka” o długości ok. 240km łączą 5 miejscowości do których można np. dobiec na nartach i wrócić bezpłatnym busem. Większość tras jest jednokierunkowa i bardzo czytelnie oznakowana. Są również podzielone na trzy stopnie trudności. Trasy w okolicy stadionu są dodatkowo oświetlone i sztucznie dośnieżane. https://www.seefeld.com/de/langlaufen.html
Mieszkać będziemy w domu w stylu Tyrolskim w przestronnych i gustownych apartamentach. Jednocześnie blisko, ok 300m od tras biegowych i 400 m od centrum miejscowości, dzięki czemu z jednej strony skorzystamy w pełni z naturalnych walorów górskiej miejscowości, a z drugiej – będziemy mogli z łatwością wybrać się na zakupy lub kolację. Każdy będzie mógł w dowolnym czasie wyskoczyć na biegówki – nie będziemy ograniczeni potrzebą dojazdu i związanymi z nią niedogodnościami organizacyjnymi.
Codzienne treningi i szkolenia zaplanowaliśmy w taki sposób, mamy w tym wieloletnie doświadczenie, aby uczestnicy mogli popracować nie tylko nad techniką i kondycją. Zadbamy też o to, aby przyjemnie się zmęczyć i czerpać przyjemność przy pokonywaniu dłuższych rund.
Dzięki świetnej bazie i infrastrukturze do uprawiania wszystkich głównych dyscyplin zimowych, bardzo często rozgrywane są tutaj imprezy najwyższej rangi: Mistrzostwa Świata i Puchary Świata (w 1976r odbyły się Igrzyska Olimpijskie) dla zawodowców jak i dla Mastersów.

Miejsce spotkania / noclegi

Apartmenthaus Panorama, Seefeld in Tirol / Austria

Cena obozu

590 euro / osobę.

Cena w PLN wyliczona na podstawie kursu z dnia 06.09.2023 / 4,75 zł / euro 

Zadatek: 200 euro płatny najpóźniej do 27.12.2023

 

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w dwupokojowych apartamentach i bezpośrednim sąsiedztwie tras biegowych oraz w pobliżu deptaku ze sklepami i restauracjami
 • opiekę instruktorską doświadczonego i wykwalifikowanego trenera
 • dobrą atmosferę
 • ubezpieczenie
 • prezent niespodzianka
 • parking
 • podatek miejski

Cena nie zawiera

 • kosztu dojazdu oraz wyżywienia
 • ewentualnej opłaty za trasy

Czego możesz się spodziewać?

Spotykamy się w Seefeld na obozie sportowym, gdzie codziennie pod okiem doświadczonego trenera odbywamy zajęcia na nartach biegowych. Biegamy obydwoma technikami, czyli „łyżwą” i „klasykiem”. Plan zajęć będzie dostosowany do możliwości, umiejętności i samopoczucia uczestników.

Zajęcia poprowadzi Jakub Mroziński. Kuba od wielu lat planuje i prowadzi zajęcia szkoleniowe na biegówkach. Założyciel szkoły narciarstwa biegowego Start Ski, współtwórca Jakuszyckiej Akademii Biegowej, odpowiedzialny w pełni za szkolenia. Koordynator doradca treningowy zespołu sportowego StartSki.pl Team. Z sukcesami startuje w wielu zawodach, na poziomie amatorskim osiągając najwyższe miejsca w narciarstwie biegowym i nartorolkach w Polsce.

Zakwaterowanie

Każdy apartament ma ok. 50 m2, posiada sypialnię dla dwóch osób, pokój dzienny oraz łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię. Takie rozwiązanie zapewnia prywatność, a jednocześnie daje przestrzeń do spotkań i integracji. Większość apartamentów jest 2-osobowa, ale dysponujemy też apartamentem 4-osobowym z dwoma sypialniami. Budynek jest dogodnie zlokalizowany – z jednej strony przy trasach biegowych, z drugiej – przy drodze i w niewielkiej odległości od sklepów i restauracji.

W obiekcie znajduje się przestrzeń do serwisowania nart oraz szafki na narty i buty

 

Dla kogo jest obóz?

Zapraszamy osoby, które mają dobrą kondycję, systematycznie uprawiają sport wytrzymałościowy typowy. Sprawnie poruszają się na nartach biegowych oraz pewnie czują się na zjazdach i posiadają własny sprzęt narciarski (istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu).  Lubią pokonywać znaczne odległości na nartach.

Dojazd i wyżywienia

Do Seefeld dojeżdżamy indywidualnie, spotykamy się już na miejscu i tam rozpoczynamy obóz. Kontaktujemy ze sobą osoby dysponujące transportem z osobami poszukującymi transportu. Mamy już w tym doświadczenie.

Jeśli chodzi o wyżywienia, to z doświadczenia wiemy, że coraz więcej osób, szczególnie tych zaangażowanych sportowo, stosuje specjalne diety. Dlatego w kwestii wyżywienia postanowiliśmy nic nie narzucać i zostawiamy Wam wolność. Każdy apartament dysponuje w pełni wyposażoną kuchnią. Najbliższy supermarket jest oddalony o nie więcej niż 300 m. Ceny produktów spożywczych są tylko o ok. 10% większe do tych w Polsce. W pobliżu miejsca zakwaterowania znajduje się wiele restauracji w których można dobrze zjeść.

*Poziomy trudności

Nasi Drodzy Narciarze! Zalezy nam, żebyście jak najwięcej wynieśli z treningów na naszych obozach, wprowadziliśmy więc podział na grupy w zależności od od Waszych umiejętności i celów treningowych. 

Grupa początkująca / 1a – osoby, które nie miały do czynienia z nartami biegowymi, lub skosztowały tego sportu, ale sporadycznie uprawiają inne formy ruchu o charakterze wydolnościowym, typu bieganie, rower, pływanie, nordic walking.

Grupa średnio zaawansowana / 1b – osoby, które miały już narty biegowe na nogach, ale wciąż mają problemy z techniką, zjazdami, pewnym poruszaniem się na nartach, jednak charakteryzują się stosunkowo dobrą kondycją. Na co dzień regularnie „ruszają się”.

Grupa zaawansowana / 2 – osoby biegające już swobodnie na nartach, potrafiące na jednym treningu zrobić znacznie ponad 10 km. Osoby regularnie trenujące bieganie, rower lub pływanie. Mające dobrą kondycję. Również uprawiające systematycznie inne dyscypliny sportu wymagające ruchowo i kondycyjnie.

Grupa sportowa / 3 – osoby biegające dobrze technicznie i bardzo pewnie zjeżdżające na nartach, potrafiące bez odpoczynku, przynajmniej w średnim tempie, przebiec kilkanaście kilometrów. Systematycznie i regularnie, przynajmniej kilka razy w tygodniu chodzą na treningi. Dysponują bardzo dobrą kondycją. Wykazują ambicje sportowe, startują w zawodach, lub chcą zacząć.

Rezerwacja miejsca na obozie

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie najpóźniej do 23 grudnia 2023. Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zadatku (data wpływu środków na konto odbiorcy, najpóźniej do 27.12.2023). Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu. W przypadku przekroczenia limitu osób, decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

Wraz ze zgłoszeniem, najpóźniej do 23 grudnia 2023, należy wpłacić przelewem zadatek w wysokości 200 euro. Zadatek podlega zwrotowi w przypadku odwołania obozu z powodu niewystarczającej liczby chętnych, jednak nie podlega zwrotowi przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w obozie. W przypadku odwołania obozu w powodu zaostrzenia środków ostrożności związanych z coronavirusem, zadatek przechodzi na obóz w Seefeld w sezonie 2024/2025 lub dowolny obóz w ofercie StartSki w sezonie zimowym 2023/2024.

Dane do przelewu:
77 1090 1926 0000 0001 4324 3498
START SKI Jakub Mroziński

Kontakt
W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: obozy@startski.pl lub pod numerem telefonu +48 607 732 495.

FAQ

Czy można zarezerwowac pokój 1-osoby?

Tak, za dopłatą jest taka możliwość, jednak dostępność ich, szczególnie w okresie zimowym, jest ograniczona.

Czy muszę umieć biegać na biegówkach, aby móc przyjechać na obóz?

Niekoniecznie, specjalnie wprowadziliśmy podział na grupy , w zależności m.in. od nabytego doświadczenia.

Czy dam radę na obozie? Czy mam wystarczającą kondycję?

Również grupy trenujące dzielimy wg. posiadanej kondycji, a prowadzone zajęcia dostosowujemy do możliwości uczestników grupy. Zmienna jest także długość obozów (weekendowe i tygodniowe).

Jak mogę dojechać do Jakuszyc (komunikacja)?

Optymalne jest połączenie kolejowe, a stacja w Jakuszycach jest ok. 300m od hotelu. Można również skorzystać z komunikacji autobusowej.

Czy mogę przyjechać z psem?

Tak, hotel akceptuje psy. Jednak na trasach biegowych panuje zakaz poruszania się osób z psami.

Jak jest z dietą bezglutenową?

Jesli chodzi o specjalne diety, to można tylko zamówić posiłki wegetariańskie.

Czy mogę przyjechać z dziećmi?

Tak, jak najbardziej, mogą również uczestniczyć w treningach, jeżeli nie będą spowalniać grupy i będą pod okiem rodzica lub opiekuna.

7 osób ogląda w tym momencie tą ofertę

Rezerwuj