Cena
Od2 690 zł2 555 zł
Rezerwuj
Zadaj pytanie
Full Name*
Email Address*
Travel Date*
People*
Your Enquiry*
* Akceptuję Regulamin i Politykę prywatności.
Zaakceptuj wymagane zgody, aby przejść dalej.
2023-08-20
Dostępne miejsca: 29
Posiadam własny rower*
Posiadam własne nartorolki*
Rodzaj diety*
* proszę zaznaczyć wymagane pola, aby przejść dalej

Rezerwuj

Zapisz do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

1013

Dlaczego warto wybrać się z nami?

 • Cena przystępna, a radość gwarantowana
 • Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7
 • Wiedza, doświadczenie i poczucie humoru instruktorów
 • Napięty plan i zero nudy!

Masz pytanie?

Nie czekaj, tylko dzwoń! Odpowiemy na każde pytanie, no i lubimy rozmawiać.

Tomek +48 505 787 302

Kuba +48 607 732 495

obozy@startski.pl

Obóz kondycyjny Aktywnie w karkonoszach i Izerach

Letni Obóz Kondycyjny „Aktywnie w Karkonoszach i Izerach” 20-27.08.2023

0
 • Czas trwania : 8 dni
 • Grupa trenująca : max 10 osób
 • Sprzęt sportowywłasny lub możliwość wypożyczenia
 • Poziom trudności : dla mocno aktywnych
 • Miejsce: Hotel Biathlon Jakuszyce
 • Wiek uczestnika : 18+

Nasz obóz to prawdziwa sportowa uczta!

Biegówki to nie tylko technika, to także kondycja, koordynacja, wydolność, siła, dynamika. Nad tymi wszystkimi elementami pracujemy głównie w sezonie poza zimowym. Dlatego nasze letnie i jesienne obozy będą świetną propozycją również dla tych, którzy po prostu lubią być aktywni i niekoniecznie chcą się poświęcić tylko bieganiu na nartach. Będziemy bowiem nad tymi wszystkimi składowymi pracować biegając na nartorolkach, pływając w basenie, jeżdżąc na rowerze, chodząc i biegając po górach i ćwicząc na sali.

𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐭𝐨 𝐞𝐧𝐝𝐨𝐫𝐟𝐢𝐧𝐲. Czekają na Ciebie niezapomniane doznania zarówno podczas treningów, jak i poza nimi. Przygotuj się na tydzień pełen relaksu i przygód, które na długo pozostaną w Twojej pamięci i z pewnością zechcesz do nas wrócić.

Naszym celem jest poprawa Twojej koordynacji, zwinności i równowagi. Nie skupiamy się jedynie na jednym rodzaju aktywności fizycznej – proponujemy wiele różnorodnych opcji. Oprócz intensywnych treningów, zapewnimy Ci również teoretyczną wiedzę.

Przygotuj się na wyjątkowe wyzwanie i fantastyczną przygodę w malowniczych Karkonoszach i Izerach. Będziemy razem biegać, nartorolkować, dbać o motorykę i czerpać radość z aktywności na świeżym powietrzu.

 

𝐉𝐚𝐤𝐢 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐥𝐚𝐧?

Napięty! Nasze zajęcia będą niezwykle różnorodne, obejmując nartorolki, bieganie, rower, wycieczki oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe. Podczas treningów skoncentrujemy się na technice, dynamice, równowadze, koordynacji oraz wytrzymałości.
 

Ale to nie wszystko! Nasz obóz to nie tylko treningi. Podzielimy się również wiedzę o związaną z odżywianiem i regeneracją. Dowiesz się, jak wpływać na swoje ciało za pomocą odpowiednich nawyków żywieniowych oraz jak zregenerować organizm po intensywnym wysiłku fizycznym.

Przygotuj się również na niesamowite wycieczki po Karkonoszach. Bez lęku zdobędziemy szczyty, pokonamy trasy rowerowe i odkryjemy urokliwe zakątki tych malowniczych okolic.

Zajęcia i wykłady będą prowadzone przez osoby, które są czynnymi zawodnikami z wieloletnim doświadczeniem trenerskim i instruktorskim. Przez to, że kochają to co robią, cały czas doszkalają się, a nabytą wiedzę przekładają na prowadzone treningi.

Dołącz do nas, jeśli jesteś gotów na sportowe emocje, wyzwanie i niezapomnianą zabawę.

𝐃𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐠𝐨?

Dla osób aktywnych osoby które lubią ruch, jeżdżą na rowerze, biegają, pływają, chodzą na siłownię i robią to systematycznie, przynajmniej kilka razy w tygodniu. Lubią się zmęczyć fizycznie (jednak bez nadmiernych przeciążeń), np. przebiegną przynajmniej 5km i/lub przejadą 20km 1/lub przepłyną 1km bez zatrzymania. Wejdą na Śnieżkę bez zadyszki, biegają na biegówkach, choć niekoniecznie, chcą spróbować i rozpocząć bieganie na nartorolkach sportowych. Jednym słowem dla wszystkich kochających aktywność na świeżym powietrzu!

Jaka jest cena obozu? To zależy 😉

 
| 2.690 zł./ os. i o nic się nie martwisz! Ubezpieczenie, sprzęt nartorolkowy i rower MTB.*
Osoba towarzysząca | 1.900 zł./os.
Sam udział w obozie bez noclegu i wyżywienia | 1.600 zł./os.
 
*jeśli masz swój rower od ceny obozu odejmij 120 zł, a jak masz też swoje nartorolki odejmij kolejne 100 zł.
 
** zadatek w wysokości 900zł jest potwierdzeniem zgłoszenia na obóz 
 

„Early  Bird” RABAT 5 % przy zapisie na obóz do końca czerwca

Miejsce spotkania

Hotel Biathlon Jakuszyce

Cena zawiera

 • zajęcia praktyczne z trenerem/instruktorem
 • zajęcia teoretyczne ze „specjalistą/fachowcem”
 • nocleg w pokoju 2-osobowym
 • 3 posiłki, nie tylko pyszne, ale podane w samą porę po treningu, codziennie, bez problemowo (opcja wegetariańska)
 • sprzęt sportowy*: rowery, zestaw nartorolkowy, kije (oprócz kasków)
 • bilety do zaplanowanych atrakcji
 • ubezpieczenie

Cena nie zawiera

 • Kosztów dojazdu
 • Ubezpieczenia AC
 • Opłaty za parking

Prezent dla Ciebie

 • Prezent niespodzianka

Dlaczego tego tak dużo?

Bo to sportowe wakacje. Poza tym wszechstronny trening jest najlepszy dla ciała, jest też najlepszym przygotowaniem m.in. do biegania na nartach, a my kochamy biegówki cały rok i kochamy być w formie cały rok.

Czy będziemy chodzić po górach, będą wycieczki?

Pewnie, będzie i piesza, i rowerowa! Może zdobędziemy Chojnik marszobiegiem. Może Śnieżne Kotły, Szrenicę, a może wrócimy nocą na rowerach z teatru w Michałowicach? Czeka Cię nieoczywista przygoda.

Gwarantujemy doskonałą zabawę wśród ludzi, którzy kochają sport!

Mało?

Jesli tylko będziecie mieć ochotę i siłe, to możemy zabrać Was w najpiękniejsze zakątki i popularne miejsca Karkonoszach, np. wodospady Szklarka i Kamieńczyk, Śnieżka, Śnieżne Kotły, Czarny Kocioł. Jednak zaproponujemy rónież te mniej znane, ale również piękne widokowo miejsca. Dojedziemy rowerem do zbiornika wodnego w Josefuv Dul, przejdziemy zielonym szlakiem do Hali Szrenickiej, możemy zobaczyć Wodospad Panczawy i Mumlawy.
 
Kiedy poczujemy się spragniemi napijemy się piwa, prawie bezalkoholowego, w browarze w Harrachovie. Jeżeli dopadnie nas głód to uzupełnimy straconą energię w Chatce Górzystów zajadając się słynnymi naleśnikami z jagodami.
 
A jak zachce się nam trochę odsapnąćd sportowej aktywności, możemy odwiedzić Hutę Julię czy Muzeum Ziemi Juna.
FAQ

I'm a solo traveller, is there a single supplement?

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite.

Which currency is most widely accepted on this tour?

– Austria – Euro (EUR)
– France – Euro (EUR)
– Germany – Euro (EUR)
– Italy – Euro (EUR)
– Netherlands – Euro (EUR)
– Switzerland – Swiss franc (CHF)
– United Kingdom – Pound sterling (£)

Should I book pre/post tour accommodation?

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however.

What is cancellation policy?

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite.

9 osób ogląda w tym momencie tą ofertę

Rezerwuj